Info Puchar Młodzież 2021

Rejestracja

Na siedem dni przed TURNIEJEM Organizator weryfikuje dotychczasowe zgłoszenia i dokonuje korekty rozgrywanych konkurencji, eliminuje konkurencje nie gwarantujące właściwej obsady i ewentualnie dodaje konkurencje, na które dokonano zgłoszeń mailowych.

Procedura COVID-19.

Procedura COVID-19 jest opracowana i aktualizowana na bieżąco przez Cor et Animus Fundację. Jej aktualna wersja publikowana jest na siedem dni przed TURNIEJEM wraz z niezbędnymi Oświadczeniami. Objęta jest prawami autorskimi przynależnymi do Cor et Animus Fundacja i jakiekolwiek jej przeróbki i kopiowanie wymaga zgody właściciela.

Pakiet VIP.

Na TURNIEJU wydzielona jest strefa VIP, do której wstęp mają wyłącznie osoby korzystające z pakietu VIP i obsługa. Pakiet VIP obejmuje całodzienny bilet wstępu, miejsce przy stoliku, posiłki i napoje zgodnie z menu, dostęp do strefy tancerza.

Pakiet dla Trenerów.

Trenerzy zarejestrowanych w terminie par tanecznych, którzy dokonają w terminie zgłoszenia swojej obecności podczas TURNIEJU są gośćmi Organizatora. Nie ponoszą opłat za wejście, mogą skorzystać ze specjalnej szatni dla Trenerów, otrzymują identyfikator uprawniający do dostępu do strefy tancerza i bezpłatny serwis kawowy.

Strefa tancerza, druga sala treningowa.

Na TURNIEJU wydzielona jest strefa tancerza i druga sala treningowa, do której wstęp mają: tancerze w stroju tanecznym lub treningowym z przypiętym numerem startowym, trenerzy korzystający z pakietu dla Trenerów z widocznym identyfikatorem, osoby korzystające z pakietu VIP z widocznym identyfikatorem, Sędziowie i obsługa.

Strefa Sędziów.

Strefa Sędziów jest strefą wydzieloną, dostępną wyłącznie dla Sędziów i obsługi. Kontakt z osobami znajdującymi się w strefie Sędziów wyłącznie przez rejestrację TURNIEJU lub przechodząc przez parkiet do Konferansjera.

Rezerwacje (wyłącznie za pośrednictwem Organizatora), cennik.

– noclegi ze śniadaniem: pokój 2-osobowy 190,-; 3-osobowy 240,-; 4-osobowy 320,- w Folwarku Zalesie (preferowane dla rezerwacji dwudniowych) i w Hotelu Galicja w Wieliczce, doba hotelowa od 16:00 do 12:00;
– kolacje i obiady w cenie 25,- za posiłek (obiekty gastronomiczne są zamknięte);
– śniadania w cenie 20,- za posiłek
– pakiet VIP (całodzienne wejście, obiad, kolacja, napoje, miejsce przy stoliku w strefie VIP) 140,- zł
– maraton taneczny 220,-/osoba